تنظیمات FaxPro در FreePBX

0


تنظیمات FaxPro در FreePBX برای کاربران

خب تا این لحظه تنظیمات کلی که می بایست برای سرور انجام شود را به اتمام رساندیم، حال می بایست برای کاربر هایمان نیز تنظیمات FaxPro در FreePBX را انجام دهیم. تنظیماتی که در این قسمت بررسی خواهند شد در ماژول مدیریت کاربران FreePBX قرار دارد، بنابراین برای دسترسی به این قسمت مسیر Admin>User Management را پیمایش می کنیم.

وقتی که برای اولین بار وارد این صفحه می شوید تمام گزینه ها رنگ خاکستری دارند که به معنای غیرفعال بودن آن ها است، بنابراین برای فعال سازی و امکان ویرایش اطلاعات مقدار Enabled را بر روی YES قرار دهید.

Attachment Format : فرمت فایلی که پس از دریافت فکس برای کاربر ارسال خواهد شد.

Store Locally : در صورت فعال بودن این گزینه فکس های دریافتی پس از ارسال به آدرس ایمیل در سرور نیز ذخیره می گردند و برای هر کاربر از بخش کاربری نیز قابل دسترسی هستند.

Outgoing Station ID : شناسه یا همان شماره فکس

Outgoing Header : تیتری که به ابتدای فایل فکس ارسالی افزوده می شود که به طور معمول نام فرد ارسال کننده می باشد.

Coversheet name : اسمی که برای صفحه اصلی ( کاور ) در نظر گرفته می شود.

Coversheet Tel : شماره تماسی که بر روی برگه اول فکس های ارسالی شما چاپ خواهند شد.

Coversheet Email : آدرس ایمیل که مانند شماره تماس بر روی برگه اول فکس ارسالی چاپ خواهد شد.

Email Results : نحوه ارسال و تنظیمات فکس، در صورتی که این مقادیر دست نخورده باقی بمانند سرور از تنظیمات پیش فرض ایمیل سیستم جهت ارسال پست الکترونیکی استفاده می کند.

Retries : در صورت نا موفق بودن روند ارسال فکس می تواند تعداد دفعاتی که سیستم برای ارسال مجدد آن تلاش می کند را مشخص کنید.

Save : پس از انجام تنظیمات دلخواه خود بر روی گزینه Save کلیک کنید تا تغییرات بر روی سیستم اعمال شوند.تنظیمات FaxPro در FreePBX

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

به موضوعات رقابتی علاقه دارم

ارسال یک پاسخ